دو شنبه 30 فروردین 1400   ساعت : 6:03

روش های پرداخت هزینه

روش های پرداخت روش هایی که برای پرداخت در جهاز عروس پیش بینی شده است، شامل موارد زیر است:

  • 1. پرداخت در محل (ویژه تهران): برای آن دسته از مشتریانی که سفارشات خود را در تهران دریافت می کنند و تمایل به پرداخت نقدی در محل تحویل کالا دارند، جهاز عروس سرویس پرداخت در محل را پیشنهاد می کند. در این روش کاربر به هنگام ثبت سفارش گزینه پرداخت در محل را انتخاب می کند و ثبت سفارش خود را انجام می دهد. با این حال به منظور تکمیل سریع فرآیند سفارش و پردازش آن در کمترین زمان ممکن، توصیه می شود کاربران محترم پرداخت خود را به صورت اینترنتی و از طریق درگاه جهاز عروس انجام دهند.

  • 2. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی: همه مشتریان جهاز عروس می توانند به هنگام ثبت سفارش از طریق درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب در سایت جهاز عروس و از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارشات خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت سبد خرید ثبت نمایند. کاربران محترم توجه داشته باشند که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله قطعی شدن و تکمیل فرآیند سفارش از سوی مشتری است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش آنها به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال خواهد شد.

  • 3. پرداخت از طریق انجام کارت به کارت به شماره 6104-3376-9492-7904 به نام آقای محسن اکبروند - ملت کارت.

چگونگی پرداخت اینترنتی:

شما کاربران محترم می توانید هزینه سفارش خود را از طریق درگاه اینترنتی جهاز عروس و با تمام کارت های بانکی عضو شتاب پرداخت نمایید. هم اکنون، با کارت های ملی، سامان، سینا، صادرات، پارسیان، صنعت و معدن، کارآفرین، توسعه صادرات، ملت، پاسارگاد، اقتصاد نوین، کشاورزی امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت آنلاین هزینه سفارش، اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن و تایید آنها، پرداخت انجام می شود و شما از موفقیت آمیز بودن عملیات پرداخت مطلع می شوید.

  • 1. شماره 16 رقمی کارت این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  • 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • 3. کد CVV2 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

  • 4. تاریخ انقضا تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.